Повернення або обмін товару в інтернет-магазині Regata Club

Інформація
Пошук

Повернення/заміна товару в інтернет-магазині Regata Club

Інтернет-магазин Regata Club гарантує повернення та/або заміну товару протягом 14 днів * з моменту придбання * (згідно зі ст. 18 закону «Про захист прав споживачів») за умови, що товар не використовувався.

Умови та порядок повернення/заміни товару

При бажанні повернути/замінити товар, замовлений в інтернет-магазині Regata Club, уважно ознайомтесь з порядком та умовами процедури.

Повернення коштів за придбаний на сайті товар здійснюється в повному обсязі відразу після:

  • отримання на наш склад повернутого товару та підтвердження факту його цілісності, а також відсутності ознак використання (потертостей, збережені ярлики і заводське маркування, не порушена цілісність);
  • розгляду заяви на повернення/заміну товару, заповненого покупцем.

 

Терміни повернення заміни товару

Максимальний термін повернення/заміни товару становить 7 діб з моменту надходження на склад товару і заяви на його повернення/обмін.


Як і де оформити повернення/обмін товару?

Повернути товар або відправити його в магазин Regata Club з метою заміни, приклавши заповнений бланк на повернення/заміну товару, ви можете в пунктах видачі/прийому товарів служби кур'єрської доставки Нова пошта. Тобто там же, де ви його отримали. Доставка товару, що підлягає поверненню або обміну, оплачується магазином.


* Момент покупки товару починається з дати отримання товару в пункті видачі кур'єрської служби доставки Нова пошта.


Задати питання по поверненню/обміну товару в інтернет-магазині Regata Club можна по телефону: +38 095 5592288 або email: sale@regata-club.com.ua