+38 095 5592288
з 9:00 до 20:00

Літні шкарпетки Regata Club

Звичайні щоденні шкарпєтончики під кісточку вироблені для використання із спортивним взуттям. Можна звісно і під сандалі або вьетнамки але боюсь, що так без варіантів познайомитися з пристойною жінкою. Склад 80% бавовна, 15% поліамід, 5% еластан.
По середині стопи зроблено еластичну утяжку яка не дає шкарпєтону збиватися і зповзати з ноги.  Яскраві шкарпєтони для гарного настрою вопчєм :)

RCSS-0001
Класні шкрпетки для повсякденного носіння в любих умовах. Вам буде комфортно незалежно від обставин,..

55.00 грн.

RCSS-0002
Класні шкрпетки для повсякденного носіння в любих умовах. Вам буде комфортно незалежно від обставин,..

55.00 грн.

RCSS-0003
Класні шкрпетки для повсякденного носіння в любих умовах. Вам буде комфортно незалежно від обставин,..

55.00 грн.

RCSS-0004
Класні шкрпетки для повсякденного носіння в любих умовах. Вам буде комфортно незалежно від обставин,..

55.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (всього сторінок: 1)


Правила вибору шкарпеток

Щоб придбати якісні шкарпетки, слід дотримуватися певних рекомендацій. Більшість сучасних модників шукають в магазинах стильні і яскраві моделі, але не слід забувати, перш за все, про склад тканини. Пам'ятайте, що найкращі в носінні – це вироби з бавовни. Однак оригінальні і модні моделі з бамбука або з синтетичними домішками також користуються неабиякою популярністю і попитом.

Наведемо кілька правил, про які не можна забувати в процесі вибору шкарпеток:

1) прийнятні за ціною чоловічі шкарпетки можуть бути абсолютно різноманітними: короткі або подовжені, яскраві або класичних приглушених відтінків. Вибираючи модель, продумайте їх вдале поєднання з Вашим одягом;

2) кольорові відтінки краще комбінувати із спортивним одягом;

3) якщо Ви хочете придбати по-справжньому круті вироби, щоб виглядати бездоганно і при цьому не втрачати комфорту, враховуйте текстуру і товщину тканини в залежності від сезону;

4) шкарпетки не слід носити з відкритими моделями взуття.

Наша продукція не вибаглива в догляді – достатньо регулярно прати їх в машинному режимі і сушити в звичайних умовах. Це допоможе надовго зберегти форму шкарпеток, зовнішній вигляд та яскравість кольорів.

Шкарпетки: Історія

Шкарпетки, як предмет одягу, відомі людству ще з часів античності. Щоправда, в той період носили їх виключно жінки. Такі речі виготовлялися з тонкої шкіри. Уже в I столітті нашої ери цей предмет одягу перекочував і в чоловічий гардеро.

У Новій історії шкарпетки вважалися предметом розкоші – подовжені панчохи носили виключно монарші особи і представники дворянства.

XX століття в історії текстильного виробництва характеризується докорінними змінами, внаслідок чого панчішно-шкарпеткова продукція стала користуватися величезним попитом у представників обох статей.

Де і як купити в Україні чоловічі шкарпетки? Обираємо безпомилково!

Придбати недорого Ви можете в інтернет-магазині Regata Club. Тут представлений хороший вибір брендових кольорових моделей. «Одяг для ніг» від виробника – це гарантія якості, оригінальності та відсутності націнок посередників. Вироби, представлені в асортименті нашого магазину, добре відводять вологу і придатні до носіння в широкому температурному діапазоні.

Купуйте у нас вироби, що мають збалансований, оптимальний та перевірений часом склад тканини: бавовна (80%), поліамід (15%), еластан (5%). Саме такими – якісними, яскравими, зручними, стильними і мають бути справжні чоловічі шкарпетки!