Інформація
Пошук

Чоловіча футболка Do The Dirt

Виробник: Regata Club
Модель: Do The Dirt
Артикул: RCSTT-0005

Стислий опис


Це не просто футболка з принтом. На футболці написано "Делай Грязь" - в книзі "Грязь" [*Khaki] Сергія Сергійовича (Сайгона) білою ниткою проходить дві речі: колір Хакі який носять звичайні люди що опинилися в незвичних д... Читати далі...

500.00 грн.

  • Немає в наявності 0

Це не просто футболка з принтом. На футболці написано "Делай Грязь" - в книзі "Грязь" [*Khaki] Сергія Сергійовича (Сайгона) білою ниткою проходить дві речі: колір Хакі який носять звичайні люди що опинилися в незвичних для себе обставинах і бруд.
Бруд від ситуації, бруд від людей навколо - своїх і чужих. І якщо ти не хочеш ставати частиною цього бруду ти просто береш і робиш роботу, яку до війни ти вважав би брудною.
І можливо завдяки таким простим людям, в нашому світі цього кольору стає трохи меньше. Просто тому, що вони роблять бруд про який навряд-чи розкажуть чесно по телевізору або в новинах.
Всі кого доля занесла на схід нашої країни можуть підтвердити, що крім звичайних незручностей єдине, що по справжньому залишає тебе людиною це боротьба з брудом. Всередині себе і навколо себе.
Кожен день. Роби бруд і її ставатиме меньше.
Цю футболку пошито з 100% бавовни і вона не тягнеться, ми спочатку хотіли зробити її такою, не зовсім громадянською мабуть, і вона саме такою і вийшла. Надійна, проста і кольору Хакі.
Коли народжувався цей проект ключове побажання Сергійовича було продовжити його після відправки заключної футболки замовнику. І результатом цього, частина суми від продажу футболок буде спрямована на покупку спортивної форми дітям учням в школі, яку закінчив "Сайгон". Про що він розповість на своїй сторінці.
Це найменше, що ми можемо зробити для того, що б нове покоління вибрало правильний шлях і можливо з часом якийсь хлопчисько або дівчинка відкриє двері у великий спорт завдяки нашій спільній участі в цьому проекті.

Український / Міжнародний

A

(см.)

B

(см.)
48 / S 54 73
50 / M 55 75
52 / L 57 77
54 / XL 60 79
56 / XXL 62 80
58 / 3XL 65 81
60 / 4XL
62 / 5XL
A - напівобхват грудної клітини
B - висота від місця вшивання коміру до нижнього краю футболки

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
0 оцінок
0  
Корисність відгуків
0 голосів
0  
 
 
Залишити відгук  ↓
 
1 відгуків
0 відповідей
0 оцінок
0  
Корисність відгуків
0 голосів
0