Інформація
Пошук

Варіанти оплати - Магазин білизни Regata Club

Ви можете оплатити купівлю одним із таких способів:

  • Готівкою кур'єру при доставці в Києві
  • Післяплатою на складі "Нова Пошта"
  • Кредитною/платіжною карткою будь-якого банку
  • Оплата за рахунком у відділенні банку
  • Оплата через Приват24

Оплата готівкою кур'єру при доставці в Києві

Ви можете оплатити покупку безпосередньо при її доставці кур'єром по Києву.

Післяплатою на складі "Нова Пошта"

При оплаті післяплатою перевізник "Нова Пошта" додатково нараховує комісію в розмірі 25 грн. Тобто загальна вартість пересилки складе приблизно 60 грн.

Кредитною/платіжною карткою будь-якого банку

Оплата може бути проведена з платіжної карти Visa і MasterCard будь-якого банку. При цьому використовується сервіс онлайн платежів LiqPay.

Оплата за рахунком у відділенні банку або в терміналі

Щоб скористатися цим видом платежа, при оформленні замовлення в магазині необхідно в блоці «Спосіб оплати» вибрати пункт «Банківський переказ». Рахунок для оплати буде відправлений вам електронною поштою.
Ви також можете оплатити товар в терміналах самообслуговування ПриватБанку, перерахувавши кошти на картку ПриватБанку, номер якої вам повідомить наш менеджер після оформлення замовлення.
Після надходження 100% оплати обраного товару на рахунок магазину, доставка здійснюється на наступний робочий день.

Оплата через Приват24

Для оплати покупки за допомогою сервісу онлайн платежів Прівет24, при оформленні замовлення в магазині необхідно в блоці «Спосіб оплати» вибрати пункт Приват24. Після підтвердження вами зазначених даних ви будете перенаправлені на захищену платіжну сторінку банку. Після успішної оплати на платіжній сторінці банку відбудеться автоматична переадресація на сторінку сайту Regata Club, яка містить номер успішно оплаченого замовлення.