Інформація
Пошук

Інформація про доставку - Магазин білизни Regata Club

 

Ми здійснюємо доставку по всій Україні:

Доставка Новой ПочтойДоставка по Україні кур'єрською службою «Нова Пошта»

Відправлення замовлень службою "Нова Пошта" здійснюється в день оформлення замовлення, якщо воно оформлене до 12:00. У будь-якому випадку ми організуємо відправку не пізніше наступного дня після оформлення замовлення. Доставка по Україні здійснюється протягом 1-3 днів за рахунок покупця (40 грн.), в залежності від регіону, на найближчий зручний вам склад Нової Пошти. Про прибуття нашої посилки на склад Нової Пошти ви будете сповіщені SMS повідомленням.
Зверніть увагу: при виборі доставки службою "Нова Пошта" ви можете сплатити за покупку після її отримання післяплатою. При цьому вам потрібно буде попередньо оплатити вартість пересилки замовлення - 70 грн.

Доставка по Україні службою «Укрпошта»

Відправлення замовлень службою "Укрпошта" здійснюється в день оформлення замовлення, якщо воно оформление до 12:00. Якщо замовлення оформлено пізніше зазначеного часу, то відправка проводиться на наступний день. Про відправку ви будете повідомлені нашими менеджерами по телефону або електронній пошті. Вартість такої посилки становить 15 грн.


Якщо жоден із запропонованих способів доставки вам не підійшов - телефонуйте, або пишіть - ми завжди знайдемо можливість доставити замовлення зручним для вас способом!