Інформація
Пошук

Футболки КРИМ SOS

5 років окупації – це не тільки 5 років без кримських скель, кипарисів і континентального вітру у наших дитячих спогадах. Це понад 200 людей, які стали жертвами кримінального переслідування за політичними, релігійними та соціальними мотивами; майже 500 незаконних затримань; понад 300 незаконних обшуків із попсованим і знищеним майном. Просто зараз щонайменше 113 осіб перебувають в ув'язненні за свою політичну, громадську та релігійну позиції. І ми можемо цьому зарадити. Трішечки, але можемо.

Ці люди перебувають в нелюдських умовах ув'язнення. Вони мають дуже лімітований доступ до світу – 1-2 дзвінки додому на тиждень. Жодних новин, жодних контактів, окрім нечастих зустрічей із адвокатами. І для них дуже важливо розуміти, що на них чекають не лише їхні рідні і близькі – вони мають знати, що вся Україна чекає на них.

Футболка з серії #чекаємоВдома – це не просто трішечки ближчий Крим з його гострим перцем, гранатом з південного берегу і солодким інжиром, який росте понад кримськими серпантинами. Це також перераховані кошти для підтримки родин політв'язнів (допомога з медикаментами, яких страшенно не вистачає в Криму, з лікуванням за межами Криму, з оплатою роботи психологів із дітьми, які стали свідками жорстоких затримань своїх батьків).

У цій категорії немає товарів